Заявка про намір забезпечення технічними засобами реабілітації надсилайте:
Укрпошта: ТОВ "Фенікс-Медікал", пл. 10 квітня, 1, оф. 9, м. Одеса, 65062
Нова Пошта: Відділення №69, м. Одеса, (099) 2720457

Компанія «Фенікс-Медікал» здійснює постачання крісел колісних для людей з інвалідністю в Україну. Компанія ставить своєю метою забезпечення українців з інвалідністю якісним європейським продуктом і пропонує широкий асортимент сучасних інвалідних візків.

Співпрацюючи з державою в рамках програми забезпечення українців з інвалідністю безкоштовними засобами пересування, компанія «Фенікс-Медікал» пропонує українському користувачу інвалідні коляски одного з провідних виробників технічних засобів реабілітації - Sunrise Medical. Перевірена європейськими споживачами якість, дизайн і зручність в експлуатації тепер доступна і в Україні.

Поставляючи українським користувачам високоякісні інвалідні візки, налагоджуючи власну службу доставки та сервісу, компанія вже заслужила позитивні оцінки в першу чергу від вдячних користувачів (більше 28000 осіб з інвалідністю України вже користуються нашою продукцією), а також від управлінь соціального захисту і товариств допомоги особам з інвалідністю нашої країни.

Компанія «Фенікс-Медікал» у своїй діяльності прагне не тільки запропонувати українцям з інвалідністю якісні інвалідні візки, але й зробити життя наших співвітчизників з інвалідністю легшим і зручнішим. Представники компанії «Фенікс-Медікал» доставляють готові інвалідні крісла замовникам протягом 40 робочих днів з моменту підписання договору. Ми гнучко реагуємо на потреби користувачів зі спинальними травмами, пропонуючи активні інвалідні візки, візки з електроприводом, скутери для осіб з інвалідністю.

Вся продукція, запропонована компанією, пройшла лабораторні випробування і відповідає європейським і українським стандартам якості. Наші співробітники з радістю нададуть відповіді на всі питання, що виникають у Вас, допоможуть підібрати крісло колісне, а також проконсультують з питань отримання крісла через управління соціального захисту населення.

 

Наш партнер - компанія Sunrise Medical (Санрайз Медікал) була заснована в 1983 році.

Маючи майже сорокарічний досвід успішної роботи, вона заслужено є одним зі світових лідерів з виробництва технічних засобів реабілітації для людей з інвалідністю.

Місія компанії Sunrise Medical - покращувати життя людей. Підтверджуючи свій авторитет і репутацію виробника високоякісних сучасних засобів реабілітації, компанія завжди розробляє і пропонує інноваційні та ефективні продукти, проявляючи професійний підхід до потреб клієнтів.

Виробничі лінії компанії знаходяться у Великобританії, Мексиці, США, Німеччині та Іспанії, а продукти Sunrise Medical продаються в 90 країнах світу через спеціалізовані торгові організації і дистриб'юторів.

(099) 272-04-57
(067) 488-76-00